Dekorami

Propozycje Porady

Medium_f5e6c49c-8d6c-40fb-b5a0-6645a706ea52

Dzisiaj temat z cyklu "zrób to sam". Przyglądamy się funkcji "powielanie wzoru" w serwisie Dekorami i projektujemy samodzielnie tapetę we wzory. Tapeta w kwiaty, tapeta w paski, tapeta w kropki, kotki, owoce, buty, rowery, klasyczne barokowe wzory ... raj dla kreatywnych.


W naszych kolekcjach znajdziecie wiele ciekawych pomysłów na tapety graficzne we wzory. Taki wzór jest zaprezentowany jako "kafelek"

5
Pokazujemy przyklad z kolekcji Wzroki Przedmiotowe. Taki wzór można zastosować na ścianie w całości, jedynie wykadrowany do wymaganego rozmiaru. Wtedy jednak wzór będzie przerysowany, a poszczególne elementy wielkie. Poniżej pokazujemy ten sam element, jako pojedynczy i powielany, w rożnych wielkościach, kafelek.
1 2  4 3

Aby zaprojektować tapetę w powtarzalne wzory należy zaznaczyć w oknie konfiguratora produktu (na stronie kadrowania) zaznaczyć okienko POWIEL WZÓR i wpisać wielkość powtarzanego "kafelka" wzoru. Pod spodem zobaczymy wizualizacje powielenia na całej tapecie (ścianie)
55
Aby zobaczyć powielony wzór na wizualizacji w przykładowym pokoju nalezy po powieleniu wpisać wymiar ściany.
87

Ostatnio pisaliśmy o ścianach paski, zobaczmy więc kika przykładów tapety zaprojektowanej w rózne paski
7669944

Aby zaprojektować tapetę możemy użyć także innych grafik lub zdjęć. Należy jednak pamiętać, że jeżeli wzór nie został zaprojektowany jako powtarzalny, nie będzie się "schodził" na szwach. Jeżeli to nam nie przeszkadza możemy uzyskać ciekawe efekty także ze zdjęciami. Bezpiecznym rozwiązaniem mogą być zdjęcia przedmiotów, roślin, zwierząt na białym tle. Poniżej przykład z powtórzeniem kwiatka
6

Zapraszamy do eksperymentowania, przesyłania nam swoich pomysłów i komentarzy (szczegolnie gdy coś nie działa ;)

Stopka Belka-dolna-wybrane-banki