Dekorami

Serwis prezentowy

Pakowanie obrazów na prezent i Kartka z życzeniami

Foto-obraz na płótnie to piękny prezent, dlatego polecamy opakować go w ozdobny papier ze świątecznym wzorem i/lub dołożyć kartkę z życzeniami:
- papier świąteczny standard (dostępny jeden wzór bez personalizacji)
                            standard                       kartka_standard
- papier spersonalizowany z Twoją krótką dedykacją (maks. 3-4 słowa). Do wyboru 28 wzorów. W uwagach do zamówienia należy podać numer wybranego wzoru oraz tekst dedykacji
- kartka z życzeniami składana, format złożonej kartki: A5, 28 wzorów do wyboru. W środku zostaną wydrukowane Twoje życzenia (czarny tekst). Tekst życzeń prosimy podać w uwagach do zamówienia, zachowując poprawną formę pisowni.
wzory_ramek
Zamówienie na opakowanie ozdobne i papier składa się wybierając odpowiedni dodatek w ramach produktu: foto-obrazy.
Prosimy o informację czy papier ma być dołączony do obrazu (jeżeli klient chce zobaczyć obraz przed zapakowaniem) czy produkt ma być przez nas opakowany. 


Wysyłka bezpośrednio do odbiorcy prezentu

Prezent możemy wysłać na adres osoby obdarowanej. Jest to ciekawa opcja szczególnie dla osób przebywających za granicą, które nie mogą osobiście przekazać prezentu bliskim w Polsce. 
W takiej sytuacji należy wpisać w uwagach Wysyłka na adres:... i wybrać odpowiedni rodzaj przesyłki. Dostawa płatna według cennika. 
»    Regulamin
»    Dostawa
»    Jak zamawiać?

Stopka Belka-dolna-wybrane-banki