Dekorami

Architekci i projektanci wnętrz

Druk wielkoformatowy w technologii HP Latex oferuje wiele ciekawych zastosowań w dekoracji wnętrz. Zapraszamy architektów i projektantów wnętrz - chętnie pokażemy co druk wielkoformatowy w technologii HP Latex ma do zaoferowania.  

Tapety z odpowiednią grafiką mogą w łatwy sposób nadać odpowiedni charakter wnętrzu. Fotorealistyczny druk pozwala też na imitowanie różnych materiałów jak drewno czy beton. W dużych obiektach tapety o zróżnicowanej kolorystyce mogą służyć jako element podziału na strefy funkcjonalne lub element systemu komunikacji. W przypadku małych inwestycji proponujemy materiały na tapety, które mamy w stałej ofercie (zakładka foto-tapety), dla większych (od 30-50 m2 w zalezności od podkładu) możemy zaproponować winylowe tapety obiektowe na flizelinie lub siatce poliestrowej z szeroką gamą faktur i rodzajów wykończenia. Zapewniamy także profesjonalną usługę montażu. 

W standardowej ofercie mamy też obrazy drukowane na płótnie oprawiane w blejtram, obrazy na płytach z tworzywa sztucznego, plakaty do ramek i antyram oraz wydruki na innych materiałach, w tym przeznaczone do podświetleń od tyłu. Ponadto proponujemy samoprzylepne folie z nadrukiem do oklejania ścian, mebli, drzwi, w tym folie z efektem szkła mrożonego, a także folie magnetyczne i tablicowe. 

Przy dużych zamówieniach możemy zaproponować też druk na rożnego rodzaju tekstyliach i wykonanie produktów takich jak rolety, panele przesuwne, poduszki, lampy, itp

Dla architektów i projektantów mamy przygotowanych kilka wariantów współpracy - zapraszamy do kontaktu!Stopka Belka-dolna-wybrane-banki