... o tapetach tekstylnych

Tapety tekstylne (tkaninowe) czyli tapety wykonane z jedwabiu, weluru, lnu i innych tkanin na flizelinie


Tapety tkaninowe nadają wnętrzom wyjątkowych walorów estetycznych, oczekiwanego charakteru, a dodatkowo poprawiają walory akustyczne pomieszczenia (im grubsze i bardziej mięsiste tym lepiej). Projektanci wnętrz eleganckich i luksusowych uwielbiają jedwabie, a także skóry; we wnętrzach prostych i naturalnych dobrze znajduje się len; natura i egzotyka dobrze komponuje się z tapetami z plecionki; natomiast welwety to dekoracyjna ostentacja lub wrażenie przytulności w zależności od wybranego wzoru; sploty żakardowe to już czysty glamour.

Tapety jedwabne

Silk
Fusion
Musa

Tapety z eko skóry (skóra wegańska)

Mehari
Desert
Clayton

Tapety z naturalnego lnu

Linen

Tapety ze splotem lnu

Capital
Driftwood
Suit
Matera

Tapety z welwetu

Tartan
Boudoir
Kingdom
Pebble
Velvetino
Suave
Rainforest
Dune
Jungle
Sandstone
Wallstreet
Bobcat


Tapety żakardowe

Caribou
Boogy Woogie
Lodge
Noblesse
Rainforest

Tapety z plecionki    

Sidemen
Wicker
Buzz
Serpente
Timotee
Grasshopper

Tapety w prążki

Wallstreet
Sublime
Birch
Sidemen

Pattern

Caribou
Lodge
Blush
Clouds
Wicker
Buzz
Serpente
Timotee


Jak zamawiać?
Wyślij zapytanie spod strony konkretnego wzoru podając wymiar ściany. Przeliczymy ile tapety potrzebujesz uwzględniając zapasy pod montaż, itp. Tapety tekstylne sprzedajemy na pełne metry bieżące. Termin realizacji od 10 dni roboczych. Może się zdarzyć, że danego wzoru nie ma na stanie. Wtedy czas dostawy może się przedłużyć nawet do 1-2 miesięcy. Należy to wziąć pod uwagę składając zamówienie. Zamówienia realizujemy na podstawie przedpłaty. W przypadku samej dostawy bez montażu tapetę wysyłamy kurierem w cenie zł za paczkę.
Tapety tekstylne (tkaninowe) wymagają profesjonalnego montażu. Szczególną uwagę należy zwrócić na nakładanie odpowiedniej ilości kleju - klej który wyjdzie na łączeniu brytów może być trudny lub nawet niemożliwy do zmycia (np. na jedwabiach). Należy też odpowiednio rozplanować bryty, ponieważ przy większości tapet tkaninowych będzie widać łączenie brytów. W razie potrzeby zapewniamy instalację tapet wykonywaną przez doświadczonych montażystów.